Konsultaciju laikas
Reklama
Krepšelis - 0,00 €

Jūsų krepšelis tuščias.

Grįžti į ankstesnį puslapį

Panaudotų skalpelio ašmenų „Qlicksmart BladeFLASK“ konteineris su laikikliu

95,00 €
SKU: B-800-0019

Būsena: Prekyboje

Trumpas aprašymas

„Qlicksmart BladeFLASK“ suteikia saugesnį būdą pašalinti ir laikyti panaudotus skalpelio ašmenis. Šis pasaulyje pirmas ,vienos rankos skalpelio ašmenų valiklis apsaugo nuo pavojingų traumų, kurias paprastai sukelia nuimant peilius pirštais, žnyplėmis ar pakartotiniu apvalkalu.

„BladeFLASK“ užtikrina optimalų saugumą, pagrįstą greičiu ir patogumu galutiniam vartotojui, ergonomišką paprastumą ir pasyvų, vienaos rankos saugų principą. Suteikdami vartotojams galimybę toliau naudotis savo pageidaujamomis metalo skalpelio rankenomis, prie sienos montuojamos arba ant suolo montuojamos „BladeFLASK“ padidina darbuotojų saugą. „BladeFLASK“ atitinka visus esminius saugos standartus.

„BladeFLASK“ yra nepraduriama aštrių daiktų talpykla, kurią pripildžius, galima saugiai šalinti be papildomo sąlyčio su aštriais daiktais. „BladeFLASK“ turi automatinį išsijungimą, kad būtų išvengta perpildymo. Jame yra įmontuotas skaitiklis su uždarymo mechanizmu, kuris automatiškai įsijungia pašalinus 100 peilių.

Taigi perpildymo pavojaus nėra. Pagerina personalo saugą, nes užtikrinama, kad skalpelio ašmenys bus nuimami saugiai, viena ranka ir tada bus saugiai laikomi iki galutinio sunaikinimo.

Yra laikiklis, skirtas pritvirtinti „BladeFlask“ prie sienos, stendo ar vežimėlio.
SKU: B-800-0019
Į krepšelį

Detalės

Yra laikiklis, skirtas pritvirtinti „BladeFlask“ prie sienos, stendo ar vežimėlio.

Papildoma informacija

SKU B-800-0019
Prekinis ženkas Ne