Konsultaciju laikas
Reklama
Krepšelis - 0,00 €

Jūsų krepšelis tuščias.

Grįžti į ankstesnį puslapį

Konteineris atliekų rūšiavimui ar surinkimui Continental, metalinis, 1100 litrų talpos

700,00 €
SKU: B-600-0013

Būsena: Prekyboje

Trumpas aprašymas

Konteineriai skirti komunalinėms atliekoms arba antrinėms žaliavoms rinkti. Gamintojas dirba vadovaujantis kokybės vadybos ISO 9001 bei aplinkos apsaugos ISO 14001 standartų reikalavimais. Standartinės spalvos žalia ir juoda. Kitos spalvos užsakomos pagal specialius įkainius.
Stilingas ir paprastas naudoti, šis 4 ratų atliekų konteineris gali būti konfigūruojamas, kad atitiktų Jūsų griežčiausius reikalavimus. Continental 1100 litrų yra labiausiai pritaikomos Jūsų reikalavimams komercinis atliekų konteineris. Pasaulio pramonės Design Award nugalėtojas.
Pristatymo kaina skaičiuojama atskirai.
SKU: B-600-0013
Į krepšelį

Detalės

Kokybiška, sertifikuota gamyba reiškia, kad Continental konteineriai atlieką savo paskirtį net sudėtingiausiomis sąlygomis. Dvigubos sienelės dangtis, atsparus UV spinduliams. Priekinė rankena sertifikuota EN 840-2. Korpuso gylis ir forma yra pritaikyti ir atlaiko įlenkimus atsirandančius spaudžiant, presuojant atliekas konteineryje. Karterio bazė standi ir stabili, su standartinėje įrangoje esančiu drenavimo varžtu (anga). Tvirtas plieninis dangčio vyris sustiprintas kaiščiu, kuris neišsikraipo. Kaip ir visi Taylor metaliniai atliekų ir šiukšlių konteineriai, Continental 1100 yra atsparus aplinkai, galvanizuoto plieno korpusu ir suvirintomis iš vidaus siūlėmis ir karterio baze. Tuščio svoris - 102 kg, nominalus svoris - 450 kg. Viduje papildomai suvirintos siūlės sustabdo vandens įsiskverbimą, užkerta kelią korozijai. Patentuotas viršutinis korpuso lankas gaminamas iš nesulaužomo plieninio vamzdžio. EN840 sertifikatąs suteiks Jums išskirtinę, ilgalaikę vertę, skirtingai nuo plastikinių ar kitų plieninių komercinės paskirties gamintojų atliekų konteinerių. Standartinės įrangos dalys: keltuvo (griebtuvo) antgalis, rankenos, ratai su fiksatoriumi (stabdis). Platus korpuso ir dangčių spalvų pasirinkimas. Papildomai užsakomos įrangos dalys: įmonės logotipo spaudas ar reljefinis įspaudas, papildomo atidarymo funkcijos, kėlimo, transportavimo įrangos dalys, užraktai, sustiprinta ratų bazė, angos rūšiavimui.

Papildoma informacija

SKU B-600-0013
Prekinis ženkas Ne