Konsultaciju laikas
Reklama
Krepšelis - 0,00 €

Jūsų krepšelis tuščias.

Apie Mus

Mūsų vizija ir vertybės

UAB ARD Solutions – specializuojasi teikdama viešojo ir privataus sektoriaus įstaigoms ir organizacijoms protingus sprendimus švaros, asmens higienos, atliekų tvarkymo srityse, atstovauja Suomijos įmonę Tammer-Tukku Oy Lietuvoje, bei teikia įmonėms buhalterinės apskaitos  paslaugas. Mūsų siūlomi sprendimai padeda sėkmingai vystyti verslą ar rasti protingą, partneriams reikiamą sprendimą.

2012 m. dviejų partnerių – Rūtos Davidonienės ir Artūro Davidonio – iniciatyva įkurta UAB ARD Solutions - vertinama klientų ir partnerių už teikiamų paslaugų kokybę, profesionalumą, operatyvumą ir malonų bendravimą.

Mūsų vizija – profesionalūs ir protingi sprendimai, teikiantis maksimalią naudą Jūsų įvairiems, nuolat besikeičiantiems praktiniams uždaviniams

Profesionalumas

UAB ARD Solutions darbuotojai nuolat kelia kvalifikaciją, tobulina profesinius įgūdžius ir kompetenciją, patys dalinasi savo profesinėmis žiniomis su partneriais ir klientais.

Orientacija į rezultatą

Mūsų darbuotojai teikia sprendimus partneriams kasdieną, nes tai mums suteikia malonumą ir žinojimą, kad toks požiūris į darbą suteiks Jums naudą.

Vertybės

Mums rūpi atliekamo darbo kokybė, sparta, efektyvumas. Mums svarbu, ką Jūs manote apie mus ir nuoširdžiai suprantame,kad esame Jūsų kasdienybės dalis.

Kultūra

Mūsų privalumas ir išskirtinumas: žmogiškumas ir nuolatinis siekimas tokias būti. Laikomės šios pozicijos tiek bendraudami su klientais, tiek tarpusavyje, kadangi siekiame būti tokiais darbuotojais, su kuriais malonu bendradarbiauti ir įmone, kurioje gera dirbti.